مدیر کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان: پرداخت بالغ بر۲۶ میلیارد تومان به شهرداریهای استان

مدیر کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان: پرداخت بالغ بر۲۶ میلیارد تومان به شهرداریهای استان

عنوان خبر: مدیر کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان:
پرداخت بالغ بر۲۶ میلیارد تومان به شهرداریهای استان

تاریخ خبر:۱۳۹۷/۰۷/۱۱
منبع خبر: intamedia.ir

مدیر کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان گفت:بالغ بر ۲۶ میلیارد تومان به شهرداریها و دهیارهای استان از محل مالیات بر ارزش افزوده جهت توسعه، پیشرفت و آبادانی استان پرداخت شد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران،امراء،مدیر کل امور مالیاتی سیستان و بلوچستان در دیدار با دادستان عمومی شهرستان زاهدان حمایت همه جانبه جهت مقابله با کارتهای بازرگانی اجاره ای، که موجب فرار مالیاتی بعضی افراد می شود را خواستار شد.
در ادامه این دیدار،موحدی راد،دادستان عمومی شهرستان زاهدان گفت: مأموران مالیاتی امانت داران بیت المال هستند و باید با دقت و پشتکار وظایف خود را انجام دهند چرا که سوء استفاده از این امانت ، خیانت محسوب شده و طبق مقررات شامل مجازات قانونی خواهد شد.
وی تصریح کرد: صداقت ، اعتماد ، کارایی و تخصص بالای کارکنان امور مالیاتی باعث تحقق عادلانه مالیات در استان می شود و با توجه به اینکه این استان جزء استانهای محروم کشور است ،تا حد امکان در وصول مالیات باید عدالت و انصاف را رعایت کنید و شناسایی مودیان بزرگ مالیاتی را باید مورد توجه و در اولویت کاری خود قرار دهید .
موحدی راد خاطر نشان کرد: باتوجه به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب، یکی از اصلی ترین راههای تحقق این فرمایشات، توجه به تحقق درآمدهای مالیاتی، دریافت عادلانه مالیات و اجرای صحیح قوانین مالیاتی است که حمایت سیستم قضایی و دادستانی نیز می تواند کمک موثری برای سازمان امور مالیاتی باشد.

مشاوره مالیاتی
20% تخفیف ویژه محصولات آموزشی مالیات
برای دریافت این تخفیف، نام و ایمیل خود را وارد نمایید: